Nasi Partnerzy Biznesowi

Jako jedyna firma w regionie współpracujemy z takimi partnerami ogólnopolskimi jak:
Taxi bielsko, taksówki w bielsku, transport bielsko Ele Taxi
Taxi bielsko, taksówki w bielsku, transport bielsko Tele Taxi

Dzięki połączeniu sił z największymi korporacjami w Polsce wzrastają nasze możliwości obsługi klienta na terenie całego kraju.

Partnerzy
Za co pokochasz navi TAXI ?

To komfort, który możesz sobie zapewnić:
Taxi bielsko, taksówki w bielsku, transport bielsko musisz tylko kliknąć - nie musisz znać adresu ani numeru telefonu do korporacji - Kto z nas zna korporacje taxi w innych niż rodzime miastach? Prawie nikt. A kto wie jakie są ich numery telefonów? Z aplikacją naviTAXI nie musisz tego wiedzieć, by w obcym mieście zamówić sobie taksówkę najlepszej lokalnej korporacji. Adresu miejsca w kórym jesteś też nie musisz znać.
Taxi bielsko, taksówki w bielsku, transport bielsko działa we wszystkich większych miastach Polski
Taxi bielsko, taksówki w bielsku, transport bielsko działa na wszystkich typach smartfonów
Taxi bielsko, taksówki w bielsku, transport bielsko nie czekasz - gwarantuje pierwszeństwo realizacji Twojego zlecenia - Zlecenia z Taxi Jedynka w każdej korporacji są realizowane w pierwszej kolejności. Sprawdzi się to na przykład w godzinach szczytu, kiedy nie można dodzwonić się na centralę, a czas oczekiwania na taksówkę może być znacznie wydłużony.
Taxi bielsko, taksówki w bielsku, transport bielsko stworzyły ją realne (nie wirtualne!) korporacje taksówkowe, dlatego jest niezawodna i bezpieczna dla Ciebie i Twojego portfela - na rynku jest wiele aplikacji tego typu, ale komu się pożalisz, jeśli taksówkarz Cię oszuka? Do kogo zadzwonisz, jeśli po Ciebie nie przyjedzie? Jeśli skorzystasz z innej aplikacji - możesz ewentualnie zadzwonić tylko do przyjaciela. Aplikacji naviTAXI takie problemy nie dotyczą, ponieważ obsługują ja tylko najlepsze korporacje na rynku, które biorą na siebie odpowiedzialność za każde realizowane zlecenie.
Taxi bielsko, taksówki w bielsku, transport bielsko honoruje wszystkie rodzaje płatności, w tym rozliczenia bezgotówkowe na podstawie podpisanych umów o współpracy bezgotówkowej.